O firmie

Salon Magia Urody powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących elegancję i oryginalność. Pragniemy, aby dbające o zdrowie i urodę kobiety, wydobyły z siebie niezwykły blask i piękno drzemiące w ich oryginalnej urodzie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, wykorzystując nowoczesną technikę stylizacji i wizażu. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy korzystamy z nowoczesnych urządzeń i nowej generacji kosmetyków. Chcemy, aby w naszym salonie każdy mógł oddać się chwili relaksu oraz poczuł harmonię płynącą z głębi jego ciała.

Oferujemy profesjonalną pomoc przy wyborze odpowiedniego zabiegu, dobieramy indywidualny rodzaj zabiegu oraz typ makijażu, udzielamy wskazówek do samodzielnej pielęgnacji swojego ciała w domu. Pragniemy, aby nasze usługi kosmetyczno-pielęgnacyjne wpływały na dobre samopoczucie oraz pozwalały cieszyć się ze swojego pięknego wyglądu.

Profesjonalny salon wizażu i urody
MAGIA URODY CZĘSTOCHOWA

Nasze marki

Magia Urody Częstochowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij