Oferta

Oddaj się chwili relaksu

Dbanie o nieskazitelny wizerunek oraz skórę to nasza pasja, którą zajmujemy się od 10 lat. Podczas zabiegów nie tylko dbamy o Waszą skórę, ale również chcemy sprawić, że poczujecie się pięknie i w pełni oddacie się zabiegom pielęgnacyjnym. To jest Wasz bezcenny czas, na chwilę z samą sobą!

Proponowane przez nasz profesjonalny Salon Magia Urody zabiegi oraz rytuały pielęgnacyjne pozwolą zatrzymać i cofnąć upływający czas, ponadto makijaże podkreślą nieskazitelną magię kobiecej twarzy. Nasz salon wyposażony jest w nowoczesny sprzęt zabiegowy i najwyższej klasy profesjonalne kosmetyki, które pozwolą na upiększenie Twojego ciała oraz twarzy. Prowadzimy również zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, które sprawią, że skóra stanie się jedwabiście gładka i miękka. Ponadto profesjonalna depilacja w naszym salonie gwarantuje, że Twoja wrażliwa skóra będzie zmysłowo gładka i bez podrażnień.

Nowoczesny sprzęt

Profesjonalne kosmetyki

Nasze marki

Magia Urody Częstochowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij