Depilacja

Depilacja bikini


W dzisiejszych czasach depilacja bikini stała się obowiązkiem. Dzięki temu uzyskuje się estetyczny wygląd zarówno w seksownej bieliźnie, jak i nago. W salonach kosmetycznych często proponuje się depilację brazylijską (pozostawiającą cienki pasek włosów), francuską (usuwającą włoski po bokach wzgórka łonowego) lub hollywoodzką (całkowita depilacja miejsca intymnego). Depilacja często jest bolesna ze względu na wrażliwość i delikatność miejsc intymnych, lecz mimo tego ma rzeszę fanów zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet.

Jeśli chcemy sami zadbać o okolicę bikini posiadając czas i ochotę na dokładną pielęgnację, mamy do wyboru szeroki wybór asortymentu sklepowego, a czynności musimy powtarzać kilka razy na tydzień, bądź miesiąc. To jednak zależy od naszej woli, odporności na ból, a czasami portfela. Możemy wybierać pomiędzy różnorodnymi żelami, piankami i kremami do depilacji, które są bezbolesne i dodatkowo nawilżają skórę. Gdy nie boimy się bólu możemy wykorzystać plastry do depilacji lub zastosować depilatory, lecz najlepszym sposobem na długotrwały efekt jest odwiedzenie salonu kosmetycznego i skorzystanie z jego usług.

Depilacja brazylijska

Najczęściej kobiety stosują depilację brazylijską, polegającą na usunięciu owłosienia z łona, pośladków i miejsc intymnych. Czasem zostawia się wąski pasek włosów na podbrzuszu, jednak częściej kobiety decydują się na usunięcie wszystkich włosków. Zabieg jest wykonywany za pomocą wosku lub pasty cukrowej.

CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZYCH ZABIEGACH?

Zapoznaj się z ofertą, którą dla Ciebie mamy

Nasze marki

Magia Urody Częstochowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij