Alfaparf That’s it! Never Brass
Alfaparf That’s it! Never Brass
Alfaparf That’s it! Never Brass

PF013179 / THAT’S IT NEVER BRASS – SHAMPOO NEVER BRASS / WHITE & GREY HAIR – Szampon Do Zimnych Blondów Oraz Do Włosów Siwych 250 ml
Zawierający wysokie stężenie pigmentów szampon przeznaczony do zimnych lub platynowych blondów, zarówno naturalnych, jak i farbowanych lub z pasemkami oraz do włosów siwych. Zapewnia intensywne wzmocnienie koloru zimnych odcieni blond oraz neutralizację niepożądanych żółtych refleksów. Zawiera Perły Świetlne – specjalne cząsteczki, które odbijają światło w niekończącej się liczbie kierunków, nadając włosom niewiarygodny blask i niekończące się refleksy. Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy, delikatnie masować, po czym dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć, pozostawiając produkt na włosach na 5 minut. Umyć dłonie mydłem po użyciu. Ostrzeżenia: produkt może trwale poplamić ubrania lub powierzchnie. Należy niezwłocznie usunąć plamy po produkcie. Produkt do użytku profesjonalnego.

Comments are disabled
Magia urody informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij