Keratynowe prostowanie włosów
Keratynowe prostowanie włosów
Keratynowe prostowanie włosów

O czym marzą miliony kobiet na całym świecie? O idealnie gładkich włosach i większej ilości czasu dla siebie samych, aby móc się czesać szybko i łatwo, bez konieczności toczenia niekończącej się walki ze szczotką i suszarką. Dotychczas kobiety miały do dyspozycji zabiegi prostowania oparte na kwasie tioglikolowym, co ograniczało grupę ostatecznych odbiorców tej usługi.

Wraz ze wzrostem zainteresowania usługami wygładzającymi pojawiła się usługa prostowania oparta na keratynie, jednak wiele z tych produktów zawierao stężenie większe niż 2 % formaldehydu, co oznaczało, że użycie tych produktów było nielegalne, szkodliwe i nieprzyjemne w użyciu. Alfaparf Milano, światowy lider w produktach do włosów, wprowadził całkowicie bezpieczne produkty przeznaczone do prostowania keratynowego włosów. Lisse Design – Zabieg prostowania progresywnego z keratyną dla wszystkich rodzajów włosów. Nie zawiera FORMALDEHYDU. Jest absolutnie bezpieczny i spełnia wymogi UE i inne normy międzynarodowe. Pozwala na prostowanie i farbowanie włosów tego samego dnia. Eliminuje efekt puszenia się włosów. W rezultacie włosy są gładkie, miękkie, pełne blasku oraz łatwe w rozczesywaniu. Efekt utrzymuje się do 3 miesięcy. Produkty zostały oparte na Kera-Collagen Complex, który za pomocą ciepła zmienia ustawienie łańcuchów keratynowych włosa, prostując je, dzięki czemu przyjmują charakterystyczny płaski kształt. Babassù Oil, cenny olejek z Amazonii o niewiarygodnych właściwościach zmiękczających – przywraca włosom miękkość, gładkość i blask.

Comments are disabled
Magia urody informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij