Alfaparf That It! Linia do włosów siwych
Alfaparf That It! Linia do włosów siwych
Alfaparf That It! Linia do włosów siwych

PF013178 / THAT’S IT GREY PRIDE – SHAMPOO WHITE & GREY HAIR – Szampon Do Włosów Siwych 250 ml
Zawierający pigmenty szampon, którego formuła pozwala nadać blask i ożywić włosy siwe, zarówno naturalne, jak i farbowane, eliminując jednocześnie niepożądane żółte refleksy. Zawiera Perły Świetlne – specjalne cząsteczki, które odbijają światło w niekończącej się liczbie kierunków, nadając włosom niewiarygodny blask i niekończące się refleksy oraz Fitokeratynę, która z uwagi na nadzwyczajne podobieństwo jej struktury do budowy włosa oddziałuje we wnętrzu włókna włosa, nadając mu zdrowy i pełen życia wygląd. Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy, delikatnie masować, po czym dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Szamponu można używać codziennie. Umyć dłonie mydłem po użyciu. Ostrzeżenia: produkt może trwale poplamić ubrania lub powierzchnie. Należy niezwłocznie usunąć plamy po produkcie. Produkt do użytku profesjonalnego.

PF013181 / THAT’S IT FOREVER GREY – BALM WHITE & GREY HAIR – Balsam Do Włosów Siwych 150 ml
Balsam do włosów siwych, zarówno naturalnych, jak i farbowanych, ułatwiający rozczesywanie i jednocześnie nadający blasku włosom siwym – refleksy zyskują piękny połysk. Zawiera Perły Świetlne – specjalne cząsteczki, które odbijają światło w niekończącej się liczbie kierunków, nadając włosom niewiarygodny blask i niekończące się refleksy oraz Fitokeratynę, która z uwagi na nadzwyczajne podobieństwo jej struktury do budowy włosa oddziałuje we wnętrzu włókna włosa, nadając mu zdrowy i pełen życia wygląd. Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem, nałożyć na wilgotne włosy, rozprowadzając produkt na długości i końcach. Pozostawić na 3 minuty, przeczesać włosy grzebieniem, po czym dokładnie spłukać. Do częstego stosowania. Produkt do użytku profesjonalnego.

Comments are disabled
Magia urody informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij