Alfaparf That’s It! Linia do włosów blond
Alfaparf That’s It! Linia do włosów blond
Alfaparf That’s It! Linia do włosów blond

PF013176 / THAT’S IT BLONDE AMBITION – SHAMPOO COOL BLONDES – Szampon Do Zimnych Blondów 250 ml
Zawierający pigmenty szampon, którego formuła pozwala zneutralizować niepożądane refleksy oraz wydobyć blask zarówno naturalnych, jak i farbowanych zimnych lub platynowych blondów. Zawiera Perły Świetlne – specjalne cząsteczki, które odbijają światło w niekończącej się liczbie kierunków, nadając włosom niewiarygodny blask i niekończące się refleksy oraz Ceramid, który wzmacnia i odżywia włókno włosa, zwiększając jego spójność i jednolitość. Z każdą aplikacją formuła szamponu pomaga podtrzymać odpowiedni refleks zimnych odcieni blond, odświeżając jednocześnie ich połysk. Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy, delikatnie masować, po czym dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Dla pogłębienia zimnych refleksów pozostawić na włosach na 2-3 minuty. Do częstego stosowania. Ostrzeżenia: produkt może trwale poplamić ubrania lub powierzchnie. Należy niezwłocznie usunąć plamy po produkcie. Produkt do użytku profesjonalnego.

PF013177 / THAT’S IT GOLD FEVER – SHAMPOO WARM BLONDES – Szampon Do Ciepłych Blondów 250 ml
Zawierający pigmenty szampon, którego formuła pozwala ożywić i nadać blasku zarówno naturalnym, jak i farbowanym włosom blond z ciepłymi refleksami. Sposób użycia: Nałożyć na wilgotne włosy, delikatnie masować, po czym dokładnie spłukać. Ostrzeżenia: produkty koloryzujące do włosów mogą powodować poważne reakcje alergiczne. Produkt zawiera składniki, które mogą powodować reakcje alergiczne u niektórych osób, dlatego przed pierwszym użyciem produktu należy wykonać test wrażliwości skóry. Należy przeczytać i kierować się instrukcją użycia produktu. Produkt nie jest przeznaczony do użytku przez osoby poniżej 16 roku życia. Tatuaże wykonane czarną henną mogą powodować wzrost ryzyka wystąpienia alergii. Nie stosować: w momencie pojawienia się wysypki na twarzy lub jeżeli skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona lub uszkodzona; jeżeli kiedykolwiek pojawiły się reakcje alergiczne po farbowaniu włosów; jeżeli w przeszłości pojawiły się reakcje alergiczne po tatuażu wykonanym czarną henną. Należy unikać kontaktu z oczami. Nie używać do farbowania rzęs i brwi. Jeżeli produkt dostanie się do oczu, należy je natychmiast przemyć wodą. Przechowywać z daleka od dzieci. Produkt do użytku profesjonalnego.

PF013180 / THAT’S IT BLONDE PARADE – MASK EVERY BLONDE – Maska Do Włosów Blond 150 ml
Maska odżywiająca do włosów blond w zimnych lub ciepłych odcieniach, zarówno naturalnych, jak i farbowanych. Zawiera Perły Świetlne – specjalne cząsteczki, które odbijają światło w niekończącej się liczbie kierunków, nadając włosom niewiarygodny blask i niekończące się refleksy oraz Ceramid, który wzmacnia i odżywia włókno włosa, zwiększając jego spójność i jednolitość. Sposób użycia: Po umyciu włosów szamponem, nałożyć na wilgotne włosy, rozprowadzając produkt na długości i końcach. Pozostawić na 3 minuty, przeczesać włosy grzebieniem, po czym dokładnie spłukać. Do częstego stosowania. Produkt do użytku profesjonalnego.

Comments are disabled
Magia urody informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij