Fryzjerstwo


alfaparf-logo-431-1

ALFAPARF MILANO to lider w dziedzinie profesjonalnych kosmetyków do włosów – marka należąca do włoskiego producenta kosmetyków ALFAPARF GROUP, od 30 lat specjalizującego się w najwyższej jakości produktach i rozwiązaniach technologicznych z zakresu pielęgnacji włosów i skóry, obecnego w 103 krajach na wszystkich kontynentach.

Marka ALFAPARF MILANO jest inspirowana kreatywnością Mediolanu – największej stolicy mody i designu, wyróżnia się prawdziwie włoskim stylem, wyrafinowaną perfekcją oraz dbałością o szczegóły.

Produkty marki ALFAPARF MILANO są wynikiem badań, współpracy ze stylistami, nowoczesnej technologii, pogłębionej znajomości rynku oraz potrzeb i wymogów profesjonalistów branży fryzjerskiej.

Misją ALFAPARF MILANO jest wspieranie rozwoju zawodowego fryzjera poprzez wyjątkową relację opartą na partnerstwie. Wszyscy pracownicy ALPAPARF MILANO pełni pasji towarzyszą fryzjerom codziennie w pracy na całym świecie!

W naszym salonie, wykonywane zabiegi – takie jak keratynowe prostowanie włosów, opieramy właśnie na produktach ALFAPARF MILANO, co daje gwarancję profesjonalnego i satysfakcjonującego efektu. W sprzedaży stacjonarnej mamy również kosmetyki ALFAPARF, jak szampony i balsamy do włosów.

Linia Alfaparf ReconstructionZobacz szczegóły
Alfaparf Linia Diamond i MoistureZobacz szczegóły
Alfaparf That’s It! Linia do włosów blondZobacz szczegóły
Alfaparf That It! Linia do włosów siwychZobacz szczegóły
Alfaparf That’s it! Never BrassZobacz szczegóły

 

Marki z których korzystamy

Wybierz dogodny dla Ciebie termin i zapisz się już dziś
przejdź do kontaktu
Magia urody informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij