Linia Alfaparf Reconstruction
Linia Alfaparf Reconstruction
Linia Alfaparf Reconstruction

RECONSTRUCTION – DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH, CIENKICH I ŁAMLIWYCH
Produkty z linii RECONSTRUCTION odbudowują głębokie struktury włosa, dzięki swemu bezpośredniemu działaniu na serce włókna – korę. Miąższ z bambusa dzięki wysokiej zawartości krzemu przywraca włosom siłę i elastyczność. Cortex Repair jako substancja aktywna pochodzenia naturalnego odbudowuje wewnętrzne uszkodzenia włosa, a wszystko to oczywiście nie rezygnując z blasku.

RECONSTRUCTION
To linia do włosów zniszczonych i zmęczonych, wymagających specjalnych zabiegów pozwalających im na odzyskanie siły i elastyczności.

PRODUKTY:
Semi di Lino Reconstraction Shampoo – Szampon Regenerujący

Format: 250ml; 1000ml
Pierwszy etap „odradzania się”. Działa bezpośrednio na serce włosa, dostarczając mu składników, których dotychczas był pozbawiony.
Sposób użycia:
Nałożyć na wilgotne włosy i skórę. Delikatnie masować, tworząc pianę. Starannie spłukać. Jeśli to konieczne, powtórzyć czynności.

Semi di Lino Reconstraction Mask – Maska Regenerująca
Format: 200ml; 500ml
Umacnia, dodaje siły i odtwarza strukturę kory. Odbudowuje zmęczone włosy, stopniowo przywracając im ich naturalne piękno.
Sposób użycia:
Produkt w ilości przypominającej wielkością jeden lub dwa orzechy, nałożyć na włosy. Masować na całej długości, również końcówki. Pozostawić przez 5 minut. Rozcieńczyć wodą, po czym starannie spłukać.

Semi di Lino Reconstraction Daily Anti-Breakage Fluid – Fluid Regenerujący
Format: 125ml
Pozwala na codzienne odbudowywanie włosów. Chroni skórę i tworzy barierę ochronną, zapobiegająca łamaniu się włosa. Włosy stają się pełniejsze, nie tracą swej elastyczności i miękkości. Bez spłukiwania.
Sposób użycia:
Równomiernie spryskać całą długość mokrych włosów. Przystąpić do modelowania.

Semi di Lino Reconstraction SOS Emergency Oli – SOS Olejek Regenerujący 
Format: 6 ampułek o zawartości 13 ml każda
Produkt przeznaczony do włosów wymagających specjalnego traktowania, wyjątkowo zniszczonych i osłabionych. Głęboko odbudowujący zabieg. Włosy naprawiane od wewnątrz, stają się bardziej silne i niewiarygodnie elastyczne. Zabieg przeprowadzać pod źródłem ciepła. Produkt należy spłukać.
Sposób użycia:
Na mokre włosy nałożyć zawartość jednej ampułki. Pozostawić przez 5-10 minut pod źródłem ciepła. Ewentualnie całkowicie wysuszyć włosy, po czym użyć prostownicy. W obu przypadkach, starannie spłukać.

Semi di Lino Reconstraction Lotion – Lotion Regenerujący
Format: 6 ampułek o zawartości 13 ml każda
Natychmiastowa odbudowa zniszczonego i delikatnego włókna włosowego. Już po pierwszym zastosowaniu jego struktura staje się bardziej odporna i spoista. Przy codziennym użyciu, włosy odzyskają swoją naturalną siłę.
Sposób użycia:
Na mokre włosy nałożyć zawartość jednej ampułki. Nie spłukiwać. Przystąpić do modelowania.

RYTUAŁY PIELĘGNACYJNE SEMI DI LINO RECONSTARCTION:
Zabiegi pielęgnacyjne wykonane przy pomocy Semi di Lino Reconstarction mają na celu w jak szybszym czasie odbudować wewnętrzne uszkodzenia w strukturze włosa, które mogą być wynikiem niewłaściwie przeprowadzanych wcześniej zabiegów chemicznych na włosach. Intensywne rozjaśnianie, częste zmiany koloru powodują że struktura włosa staje się mniej zwięzła przez co włosy tracą swoją elastyczność, łatwo się łamią, trudno je rozczesać. Aktywne substancje zawarte w Semi di Lino Reconstraction wynikają do najgłębszych warstw włosa wzmacnia go od wewnątrz, dodając mu siły i zwięzłości. Dzięki użyciu podczas wykonywania zabiegu prostownicy aktywne substancje łączą się na stałe z strukturą włosa, dzięki czemu odbudowa jest trwała.

Comments are disabled
Magia urody informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij